Rajah Red

Kamenná dyha

29,03  s DPH

Uvedená cena s DPH za 1 ks platne v rozmere 122 x 2 x 61 cm. Jedna platňa má približne 0,74 m2.

Kategórie:

Popis

Kamenná dyha, cena za 1 ks platne s DPH (0,74 m2).

Ľahká, pružná, farebná a unikátna kamenná dyha s aplikačnými možnosťami. Zavedenie tohto materiálu rieši potrebu flexibilného kamenného obkladu. Krása pravej bridlice je teraz dostupná v ľahkých, ohybných kamenných plátoch, ktorých použitie je limitované len Vašou predstavivosťou. Dyhy môžete umiestniť kamkoľvek chcete.

Kamenná dyha je výnimočná nielen svojou štruktúrou spevnenou polyesterom, ale najmä svojou ľahkosťou, a preto môže nahradiť množstvo používaných materiálov na rôznych povrchoch. A čo viac, zvýraznenie prirodzenej krásy kameňa je jednou z najväčších výhod. Drsný kamenný povrch však musí byť ošetrený prírodnými náterovými hmotami.

VÁHA
Dokonalé použitie
Hmotnosť dýhy je 1,2-1,6 kg/m2. Preto sú tieto dyhy vhodné pre väčšinu stavebných povrchov.
ROZMER
Dá sa aj personalizovať
610x1220mm približne 2-2,5mm hrubá. Iné rozmery sú k dispozícii pri výbere farieb - na objednávku.
APLIKÁCIA
Štandardná predpríprava
Vhodné sú PUR lepidlá. Povrch musí byť ošetrený klasickými prírodnými náterovými hmotami.

Fotogaléria

Doprava

 

Cena a výpočet dopravy záleží od objednaného množstva, takže výpočet ceny za dopravu pri vytváraní objednávky nemusí byť koncový. Pri zmene ceny Vás však budeme najskôr telefonicky informovať.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.2 kg
Rozmery 122 × 2 × 61 cm

Kamenné dyhy - všeobecné informácie

 

Kamenná dyha je výnimočná nielen svojou štruktúrou spevnenou polyesterom, ale najmä svojou ľahkosťou, a preto môže nahradiť množstvo používaných materiálov na rôznych povrchoch. A čo viac, zvýraznenie prirodzenej krásy kameňa je jednou z najväčších výhod. Drsný kamenný povrch však musí byť ošetrený prírodnými náterovými hmotami.

APLIKÁCIA
Umiestniteľné na: stĺpoch, nábytku, pri osvetlení, značení, ako dekorácia a obklad stien. Kamenné dyhy sú jednoduché, čo sa týka použitia, inštalácie i prepravy samotnej. Výsledkom ich použitia je úžasná, a pritom úplne jednoduchá povrchová úprava, ktorá poskytuje nielen vznešený vzhľad, ale aj hodnotu. Krása pravej bridlice je teraz dostupná v ľahkých, ohybných kamenných plátoch, ktorých použitie je limitované len vašou predstavivosťou. Dyhy môžete umiestniť kamkoľvek chcete. Využitie: skrine, nábytok, podlahy, steny, dvere, krby, kúpeľne, kuchyne, exteriér.
NOVÁ ALTERNATÍVA
Kamenná Dyha je fantastická nová alternatíva ku konvenčným ťažkým bridlicovým kameňom. Kamenná Dyha sa skladá z prírodnej bridlice uloženej na sklenenom vlákne, poly-živice, bridlice hrúbky iba 1,5 mm a hmotnosti len 1,2-1,6 kg/m2, čo je ideálnou alternatívou k tradičným bridlicovým kameňom. Eleganciu a jedinečnosť prírodnej bridlice si teraz môžete užívať bez obmedzenia hmotnosti a veľkosti v plnej sile kameňa.
POUŽITIE
Kamenné dyhy môžu byť použité na množstve rôznych podkladov, vrátane suchého dreva, MDF, HDF, kovu, plastov, polystyrénu alebo cementových dosiek - aby sme vymenovali aspoň niektoré. Dyha, ktorú ponúkame, je ľahká, pružná, farebná a unikátna kamenná dyha s neobmedzenými aplikačnými možnosťami. Zavedenie tohto nového vzrušujúceho materiálu rieši veľkú potrebu flexibilného a prispôsobivého kamenného obkladu - odolného proti poveternostným vplyvom.
ÚSPORA
Produkty novej povrchovej úpravy vážia podstatne menej ako klasické kamene, to má za následok výrazné zníženie nákladov na dopravu a najmä uhlíkových emisií! Efektívne využitie prírodných zdrojov - bridlica, pieskovec a žula sú neobnoviteľné zdroje energie, ktoré by mali byť používané zodpovedne. Naše kamenné dyhy sú niekoľkokrát tenšie ako klasické produkty, a tým zvyšujú účinnosť použitia.

Technické vlastnosti

 

  • Hmotnosť: 1,2-1,6 kg/m2
  • Podklad: sú vhodné pre väčšinu stavebných povrchov
  • Rozmer tabule: 610 x 1220 mm približne 2-2,5 mm hrubá. Iné rozmery sú k dispozícii pri výbere farieb – na objednávku
  • Lepidlá: PUR kompatibilné lepidlá
  • Rezanie: nožnice na plech, kotúčová píla s rezným kotúčom, laminátový nôž
  • Ošetrenie: drsný kamenný povrch musí byť pred manipuláciou ošetrený klasickými prírodnými náterovými hmotami
  • Aplikácia: pre lepenie dyhy sú vhodné PUR lepidlá. Penové lepidlá musia byť nanášané vo veľmi tenkej vrstve, inak sa lepidlo pretlačí cez dyhu na druhú stranu. PUR lepidlo je vodeodolné. Disperzné lepidlá alebo lepidlá na fólie môžu byť tiež vhodné, pokiaľ vykazujú priľnavosť proti polyesteru.

Montážne video

Image