Polytex ACTIN THERMO SAN

Cena na vyžiadanie

Polytex fasádne farby – farby na dlhodobú ochranu a farebné riešenie fasád. Široká škála trvácnych odtieňov. Pre nové aj renovačné nátery.

Polytex termoizolačné nátery – špeciálne nátery s efektom termoregulácie. Potláčajú orosovanie povrchu, čím eliminujú hlavnú príčinu vzniku plesní. Široká škála farieb.

Popis

ACTIN THERMO SAN – Nano-silikónová fasádna termofarba novej generácie

  • Exkluzívna ochrana fasád
  • Dokonalé spojenie osvedčených silikónových materiálov s najpokrokovejšími nanotechnológiami
  • Dvojnásobná ochrana proti plesniam s 5 ročnou extra zárukou

Nano-silikónová fasádna termofarba. Dokonalé spojenie rokmi osvedčených silikónových materiálov s najpokrokovejšími technológiami súčasnosti. Na exkluzívnu ochranu a farebné riešenie fasád, kde sa vyžaduje mimoriadna odolnosť voči poveternostným vplyvom, špine a mikrobiologickému napadnutiu. Top voľba pre fasády s problémovou údržbou alebo vyššou pravdepodobnosťou intenzívneho rozvoja plesní a rias, ako napríklad viacpodlažné budovy, domy bez podaší, na sever orientované fasády, stavby v blízkosti lesov a polí. Pre výbornú paropriepustnosť ju možno použiť aj na nátery starších, historických a pamiatkovo chránených budov. Vhodná na nové aj renovačné nátery všetkých pevných povrchov a omietok (s výnimkou elastických). Tónovateľná do celej škály farebných odtieňov s výnimkou extrémne sýtych.

  • fungistop formula – unikátna receptúra s ultrajemnými mikroguličkami a protiplesňovými mikrokapsulami
  • 5-ročná extra záruka na odolnosť proti plesniam
  • vákuované mikroguličky znižujú prehrievanie fasád a obmedzujú kondenzáciu vzdušnej vlhkosti na povrchu – hlavnú príčinu vzniku plesní a rias
  • špeciálne mikrokapsuly s algicidnými a fungicidnými látkami zaručia najdlhšiu odolnosť proti plesniam a riasam
  • pokrokové nanopojivo a vysoký podiel silikónov zaistia nízku nasiakavosť, rýchly odvod vlhkosti z povrchu, minimálny sklon k znečisteniu (tzv. „samočistiaci efekt”) a výnimočnú stálosť farieb