Delap FLEX je špeciálny ohybný obklad pre vonkajšie i vnútorné použitie, pre celé steny, sokle, stĺpy a pod. Vytvára vysoko dekoratívny a veľmi odolný povrch.

 

Možnosti použitia:

 

  • fasády
  • nosné stĺpy
  • balkóny
  • komíny
  • garáže
  • ohrádky
VÁHA
Dokonalé použitie
1 m2 váži cca. 3 - 3,5 kg a preto je možné lepiť v exteriéri bez výškového obmedzenia
FAREBNOSŤ
Dá sa aj personalizovať
vyrába sa v 6 štandardných druhoch, ale na požiadavky zákazníkov je možné zmeniť farebnú kombináciu
APLIKÁCIA
Štandardná predpríprava
Lepiť sa dá s klasickými lepidlami na obklady a dlažby, v exteriéri treba použiť mrazuvzdorné lepidlá.

Delap FLEX – obklady z prírodných materiálov

 

Obklady majú niekoľko zaujímavých vlastností asi najdôležitejšia je ich váha. 1 m2 váži cca. 3-3,5 kg a preto je možné lepiť v exteriéri bez výškového obmedzenia.

AJ NA ZATEPLENÉ FASÁDY!

Klasické štiepané kamene nie je možné nalepiť na polystyrén, ani na minerálne vlákno, pretože sú ťažké. Obklady delap sú preto ideálnym riešením pre takéto účely. Druhým dôležitým faktorom je paropriepustnosť, čo umožňuje lepiť obklady delap aj na staršie objekty. Tretím faktorom je variabilnosť farieb, ktorá je takmer nekonečná. Momentálne sa vyrába 6 štandardných druhov, ale na požiadavky zákazníkov je možné zmeniť farebnú kombináciu. Obklady ponúkajú veľmi široké možnosti použitia, sú paropriepustné, flexibilné, po dokonalom uschnutí aj umývateľné.

Rýchla a ľahká manipulácia umožňuje lepiť obklady aj neodborníkom. Ideálne je však, keď realizátor má základné odborné vedomosti. Lepiť sa dá s klasickými lepidlami na obklady a dlažby, v exteriéri treba použiť mrazuvzdorné lepidlá.

Montážne video

Image

Fotogaléria

Doprava

 

Cena a výpočet dopravy záleží od objednaného množstva, takže výpočet ceny za dopravu pri vytváraní objednávky nemusí byť koncový. Pri zmene ceny Vás však budeme najskôr telefonicky informovať.